top of page

Sailing First by Aliskon

Tüm dünya alışılmadık bir dönemden geçiyor. Çin’de, Türkiye’de, Amerika’da aklınıza gelebilecek her yerde insanlar evine kapanıp eski normalindeki alışkanlıklarından vazgeçerken, bir yandan da yeni normalde nelerin değişeceğini anlamaya çalışıyoruz.

Bizler de bu süreçte bir yandan evde pratik ekmek yapmanın sırlarını öğrenirken, diğer yandan da karantina süresince değişen iş alışkanlıklarımızı hızlıca tekrar rayına nasıl oturtacağımız üzerine çalışmalar yaptık. Uzun zamandır evlerden çalışıyoruz. Şaşırtıcı bir şekilde ofiste olmayı, iş arkadaşlarımızla sohbet etmeyi; hatta çalışma masamızı, sürekli kaybolan zımbamızı bile özledik. Peki sadece özlemiş olmak yine kolaylıkla bir arada ve huzur içerisinde çalışmamızı sağlayabilecek mi?


Sadece mükemmel güvenli iş ortamımızı değil; canlandırıcı açık havayı, boğazın özgür mavisini de özledik, adalarda bir restoranda dostlarımızla klasik sohbetlerimizi de. Doğal olarak sizlerin de beğeneceğine inandığımız, içinde açık havanın, denizin, eğlencenin ve takımdaşlık duygusunun olduğu eğlenceli bir program hazırladık. Hem sizi açık havanın güzelliği ve boğazın mavisi ile buluşturacak, hem de çalışma arkadaşlarınız ile çalışma ritminizi eski haline, hatta belki daha da iyi bir seviyeye, getirecek yeni “Sailing First” etkinliğimizi sizlerle paylaşmak istedik.

“Sailing First” yelkenlerimizi rüzgarla doldurup, pruvamızı Burgaz Ada’ya çevirdiğimiz eşsiz bir tecrübe. Ekibinizin aynı hedefe odaklanmasını ve birlikte hareket etmesini gerektiren yelken sporu, özgüven, anı yönetme, kolektif çalışma, gözlem yapma, stratejik düşünme gibi birçok konuda kişinin gelişimini sağlar. Uzman eğitmenler ile güvenli bir ortamda yapılan yelken etkinliğinde katılımcıların, diğer spor etkinliklerine oranla, ortalama 300 kat daha fazla veriyi anlık olarak analiz ettikleri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Yelkenciliğin popüler bir spor olmasının yanında sıra dışı bir eğitim aracı olduğunu da söyleyebiliriz.


Şimdi evde kalıp mutfak becerilerimizi mükemmel seviyeye çıkaracak biraz daha zamanımız var. Bir yandan tavada pratik focaccianızı yaparken bir yandan da firmanıza özel etkinlik çalışmamızı talep edebilirsiniz.

6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
Yazı: Blog2_Post
bottom of page