top of page
KBUD Kongre & LAB Expo 2024 ve Ulusal 12. Laboratuvar Süreçlerinin Yönetimi Sempozyumu
KBUD Kongre & LAB Expo 2024 ve Ulusal 12. Laboratuvar Süreçlerinin Yönetimi Sempozyumu

18 Kas Pzt

|

Pine Beach Belek

KBUD Kongre & LAB Expo 2024 ve Ulusal 12. Laboratuvar Süreçlerinin Yönetimi Sempozyumu

Kayıt ve Konaklama Formu

Saat ve Yer

18 Kas 2024 16:00 GMT+3 – 21 Kas 2024 12:00 GMT+3

Pine Beach Belek, İleribaşı Mevkii. 5. Parsel, Belek, 07506 Serik/Antalya, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Değerli Meslektaşlarım,

Klinik Biyokimya Uzmanları Derneği, kuruluşundan günümüze kadar alanda çalışan bilim insanlarını ve sektör temsilcilerini bir araya getirerek özellikle genç bilim insanlarının kendilerini geliştirebilecekleri bir organizasyon yapma bilinci ile kongreler düzenlemektedir. Bu amaçla Bu yılda 18 – 21 Kasım 2024 tarihleri arasında Antalya’da KBUD Kongre & LAB Expo 2024 ve Ulusal 12. Laboratuvar Süreçlerinin Yönetimi Sempozyumu’nu düzenliyoruz.

Kongremizin, deneyimlerin paylaşılacağı, laboratuvar tıbbı ve klinik biyokimya alanındaki konuların güncel gelişmelerle birlikte ele alınacağı ve tartışılacağı bir kongre olsun istiyoruz. Yer almasını ön gördüğümüz konularımız arasında toksikoloji, hematoloji, endokrinoloji, moleküler teknikler, yapay zekâ ve makine öğrenimi, endokrin hastalıklar, idrar analizi, tıbbi laboratuvarda preanalitik, analitik ve post analitik süreçlerde sorunlar, çözümler ve kalite yaklaşımı, ilaç ve madde analizleri ve metabolik hastalıklar bulunmaktadır. Konularında uzman değerli konuşmacılar güncel bilgi ve deneyimlerini aktaracak, kurslar, tartışmaların yapılacağı paneller ve sözel ve poster sunumları kongremizde yer alacaktır. Kongre kapsamında bilim kurulumuz tarafından kabul edilen konuşma içerikleri sözlü ve poster bildiri özetleri ISBN'li Kongre Bildiri Özet Kitabı'nda basılacaktır

Siz değerli meslektaşlarımızı, akademisyenleri, araştırmacıları ve teknoloji firmalarını 18 – 21 Kasım 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz kongremizde aramızda görmekten büyük bir onur ve mutluluk duyacağız. Tıbbi Biyokimyanın tüm alanlarında yer alan kurul ve kuruluşların, akademisyenlerin, araştırmacıların, uzmanlarımızın katkı ve katılımlarını bekliyoruz. Kongre programımız hem çok seçenekli bilimsel ve sosyal aktiviteler sunacak hem de dostların birbirini kucaklamasına imkân sağlayacaktır.

Kongremiz ile ilgili ayrıntılı bilgiye KIinik Biyokimya Uzmanları Derneği resmi web sitesi www.kbud.org.tr adresinden ve Kongre web sitesi www.kbud2024.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Destekleriniz için şimdiden teşekkür eder, kongremizde görüşebilmek dileği ile saygılar sunarız.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Dildar Konukoğlu

Yönetim Kurulu Başkanı

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page