top of page
Çocukluk Yaşantıları ve Psikolojik Dayanıklılık Atölyesi
Çocukluk Yaşantıları ve Psikolojik Dayanıklılık Atölyesi

13 Haz Paz

|

Zoom Online Etkinlik

Çocukluk Yaşantıları ve Psikolojik Dayanıklılık Atölyesi

Çocukluğumuz yetişkinlikteki tepkilerimizi ve ilişkilerimizi nasıl etkiliyor? Stresli zamanlarda çocuklukta oluşan şemalarımız bizi destekliyor mu, köstekliyor mu? Atölyemiz bu sorulara Şema Terapi ve Psikolojik Dayanıklılık perspektifinden cevaplar aradığımız bir psikoeğitim grup çalışmasıdır.

Saat ve Yer

13 Haz 2021 14:00 – 16:00

Zoom Online Etkinlik

Misafirler

Etkinlik Hakkında

Çocukluk Yaşantıları ve Psikolojik Dayanıklılık Atölyesi Nedir?

Çocukluğumuz yetişkinlikteki tepkilerimizi ve ilişkilerimizi nasıl etkiliyor?

Stresli zamanlarda çocuklukta oluşan şemalarımız bizi destekliyor mu, köstekliyor mu? Atölyemiz bu sorulara Şema Terapi ve Psikolojik Dayanıklılık perspektifinden cevaplar aradığımız bir psikoeğitim grup çalışmasıdır.

Atölyede  katılımcılarla birlikte, çocuklukta temelleri atılan ve bugüne kadar canlılığını sürdüren bilişsel şemalarımızın zorlayıcı ve stresli durumlarda verdiğimiz tepkileri nasıl etkilediğini anlamaya  çalışacağız. Hem teorik bilgileri ele alacağız hem de çeşitli uygulamalarla kendi psikolojik dayanıklılığımıza ışık tutmaya çalışacağız.

Kimler katılabilir?

Kendi bilişsel şema ve psikolojik dayanıklılık özeliklerini keşfetmek isteyen herkes katılabilir. Yetişkinlere özel tasarlanmış bir psikoeğitim çalışmasıdır. Sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleştirilecektir.

Atölye sonunda katılımcılar:

Temel  bilişsel şemalar hakkında bilgi sahibi olurken, kendi şemalarının psikolojik dayanıklılıklarını nasıl etkilediği üzerine keşfe çıkarlar. Travmatik süreçlerde kendilerini destekleyen veya kendilerini zorlayan duygu, düşünce ve davranış örüntülerinin neler olabileceğini ele alırlar.

Eğitmen: Klinik Psikolog Esra Arda

Biletler

  • Katılımcı

    ₺200,00
    Vergi: KDV dahil
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page