top of page
Bu Gece İş Konuşuyoruz
Bu Gece İş Konuşuyoruz

18 Ara Cum

|

Online Etkinlik

Bu Gece İş Konuşuyoruz

JCI Avrasya'nın sevilen ve ödüllü etkinliği!

Saat ve Yer

18 Ara 2020 20:00 – 22:00

Online Etkinlik

Etkinlik Hakkında

JCI Avrasya’nın klasikleşmiş ve sevilen networking etkinliği “Bu Gece İş Konuşuyoruz” gecemize sizleri davet ediyoruz. Bu gecede online ortamda daha önce hiç karşılaşmadığınıza inandığımız bambaşka bir konseptimiz var.

  1. Gerçekten Network yapabilmenizi sağlayacak özel bir online platform kullanacağız.
  2. Eğitim olmazsa olmaz.
  3. Bu güne kadar merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulacağınız “Kırmızı Koltuk” etkinliğimiz olacak.

Bu platformun farkı ne olacak?

  1. Katılımcılar için 4-8 kişilik masalarımız olacak. Katılımcılara bu masalarda efektif bir şekilde kendinizi ve işinizi anlatma imkanı sunacağız.
  2. Speed Networking alanımızda rastgele eşleşmeler ile katılımcılara 2 dakikalık birebir görüşmeler sağlayacağız. 2 dakikalık görüşmenin sonunda katılımcılar hemen başka biriyle eşleşecek ve yine 2 dakika süreleri olacak.
  3. Şubelerimizin kendilerine özel masaları olacak. Burada hem projelerini konuşabilecekler hem de potansiyel yeni üyelere JCI ve şubeleri hakkında bilgi verebilecekler.
  4. İsteyen üyelerimize firmaları için de masa ayıracağız. Kendi logolarının olduğu masalarda katılımcılara işlerini tanıtabilecek ve derinlikli ilişkiler kurabilecekler.

Kırmızı Koltuk” nedir?

Kırmızı Koltuk etkinliğinde koltuktaki kişiye kendisiyle, işiyle veya JCI’la ilgili istediğiniz herhangi bir soruyu sorabileceksiniz ve tüm sorularınıza içtenlikle cevap alabileceksiniz! 

Tarih: 18 Aralık Cuma

Saat: 20:00 – 22:00

Önemli NOT: Etkinliğe bilgisayar / laptop ile katılabilirsiniz ancak telefonlardan katılım ne yazık ki sağlanamıyor.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page