Biz| Yenilikçiyiz |

2017'de bir seyahat çözümü sağlayıcısı olarak başlayan ve en üst düzeyde A'dan Z'ye seyahat hizmetleri sunan genç ve taze bir ekiptik. Turizm endüstrisindeki birkaç başarılı yıl ve birçok memnun müşteriden sonra, faaliyetlerimizi tüm dünyada DMC, kongre ve toplantı organizasyonu alanlarında genişlettik. Uzmanlığımızın avantajını kullanarak uluslararası konferanslara, etkinliklere ve toplantılara sahiplik yaptık. En üst düzey hizmetle gurur duyuyor ve çözümlerimizin her zaman yaratıcı ve benzersiz olmasına özen gösteriyoruz

images

Benzersiz | Yeteneklerimiz |

Hedeflerimizi her geçen gün büyütüyoruz. Becerilerimizi geliştirmenin sınırı olmadığına inanıyoruz. Amacımız %100'e ulaşmak değil, gelişimimizi sürekli olarak devam ettirebilmek.

Gelişim 75%
Planlama 95%
Yaratıcılık ve Dizayn 80%
İletişim 95%
Hazırlık 85%
Operasyon 90%

Büyüme Özeti

Kurulduğumuz günden bugüne, 24 etkinlik ve 4650 geceleme, 200’den fazla oturum gerçekleştirdik ve 60’tan fazla firmaya hizmet verdik. İlk senemizin sonunda etkinlik sayımızda %110’luk hızlı bir artış ve ikinci senenin sonunda ise bir önceki yıla göre %60’lık ciro artışı ile sağlıklı bir büyüme sağladık.

Misyonumuz

Amacımız projenizi sorunsuz ve keyifli olmasını sağlamak. Sizlere ve katılımcılarınıza şık bir sadelikle unutulmaz bir deneyim yaşatmaktır.

PERDE | ARKASI |

Siz genelde satış ve operasyon ekibimizden bir kaç arkadaşımızla projeniz süresince iletişim halinde oluyorsunuz. Aslında sizin organizasyonunuzu kusursuz kılan bir çok isimsiz kahraman var. Mesela; yaratıcılıklarına hayran kaldığımız grafik tasarımcılarımız, kahve canavarı web tasarım ve mobil uygulama yazılımcılarımız. Supersonic hızlı dijital baskı ortaklarımız, karşı koyulmaz promosyon malzemelerimizi sağlayan dostlarımız, sökmeye kıyamadığımız fuar stantlarını tasarlayan ve üreten dostlarımız, karınca gibi hızlı ve çalışkan sahne ve dekor ekiplerimiz, MacGyver yeteneğinde ses-ışık teknik ekiplerimiz, enerji kaynağımız part time dostlarımız, sanatçılar, simultane çevirmenler, transfer ekiplerimizle yaklaşık 100 kişilik bir ekibi koordine ediyor ve bu işten çok keyif alıyoruz